Distribuční kanály

Online rezervační systém ResMaster nabízí plnou XML konektivitu s portálem booking.com! Dále nabízí možnost online zobrazení cen z hotelového webu na portálu Tripadvisor.com, prostřednictvím služby Tripconnect a CPC reklamy a také integraci do sociální sítě Facebook.

 • Booking.com

  Booking.com je jeden ze tří největších oline cestovních portálů na světě. ResMaster je první ryze český systém, který nabízí přímou XML konektivitu s booking.com!

  To v praxi znamená, že hotel může v prostředí extranetu ResMaster aktualizovat automaticky veškeré informace o ceně, dostupnosti kapacity a rezervacích také pro booking.com. ResMaster se postará o o automatickou dvoucestnou výměnu dat s booking.com. Jediné, co je k tomu třeba, je aby hotel používal ResMaster jako online rezervační systém pro svůj vlastní web.

  Booking.com

 • Tripadvisor

  Tripadvisor nefunguje pouze ke sběru recenzí na služby hotelů, ale také ke srovnání cen na vybraný termín od jednotlivých OTA a přímé propojení na rezervaci ubytování prostřednictvím těchto zprostředkovatelů. Po zadání data pobytu nabídne Tripadvisor ceny několika cestovních portálů najednou a je na klientovi vybrat si, přes který z nich rezervaci případně provede (tzv. meta-search řešení). Tripadvisor nabízí možnost inzerce nabídky ubytování prostřednictvím svého produktu „Tripconnect“. Tripconnect vyžaduje XML konektivitu s rezervačním systémem, aby nabídku zobrazil. Online rezervační systém ResMaster tuto konektivitu nabízí a hotel tak může inzerovat svoji nabídku přímo vedle velkých cestovních portálů a usilovat tak o rezervaci bez nutnosti platit provizi cestovnímu portálu!

  Nabídka hotelu je identifikována v Tripconnectu pojmem „Hotel Official Site“. Využití této služby vyžaduje od hotelu schopnost spravovat CPC kampaně (CPC – Cost Per Click). V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro podrobnější vysvětlení této zajímavé služby, která se stává pro hotely hitem v přímém marketingu.

  Tripadvisor

 • Facebook

  Lámete si hlavu, jak umožnit návštěvníkům profilu Vašeho hotelu na Facebooku rezervovat pobyt přímo v jeho prostředí?

  Online rezervační systém ResMaster to umožňuje! … a to prostřednictvím umístění přímého odkazu do rezervačního prostředí do profilu hotelu na Facebooku. Podívejte se na obrázky níže, jak jednoduše je to řešeno.

  Facebook Booking